شات بلاست تونلی کانویری 

دستگاه های شات بلاست تونلی شرکت پکصا دارای 4 تا 8 توربین با توان های 11 تا 22 کیلووات هستند که بصورت کاملا حساب شده ای با توجه به کاربری مورد انتظار در اطراف کابین نصب شده اند. زاویه پاشش مواد ساینده به سطح نقش بسیار مهی در راندمان تمیزکاری داراست. در این سیستم قطعاتی که می بایست تمیزکاری شوند توسط رولیک های معمولی، رولیک های سنگین و یا شیاردار به صورت خوابیده و یا ایستاده وارد کابین پاشش می شوند. با توجه به شکل قطعات ممکن است مقداری از مواد ساینده بر روی آنها باقی بماند که با جهت گیری مناسب قطعات، جت جریان هوا و یا برسکاری اتوماتیک این مواد از روی سطوح قطعات برداشته می شوند.


دستگاه های شات بلاست ساخته شده جهت عمر بهره برداری طولانی دارای شاسی مستقل با ساختمان مستحکم هستند. جهت محافظت سطوح داخلی در برابر پاشش شات و گریت از لاینرهای ضد سایش مختلفی مانند فولاد 13% منگنز، اس پی کا (SPK)، نایهارد و یا سی کا 45 (CK45) با توجه به نیاز و شرایط استفاده شده است.

ساخت توربین ها نیز با بهترین متریال ممکن انجام گرفته است و روتورها بالانس استاتیکی و بالانس دینامیکی شده اند. پره ها نیز با توجه به نیاز از نوع ریخته گری و یا تراشکاری شده در نظر گرفته می شوند.
 

سیستم غبارگیر نیز با توجه به نیاز از نوع پالس جت اتوماتیک و یا با شیکر مکانیکی همراه با سیکلون می باشد. کانویرها نیز جهت انعطاف پذیری بالاتر مجهز به اینورتر (درایو) جهت تغییر سرعت و تغییر مقدار تمیزکاری هستند.

 تولید این محصول از ابتدای سال 1399 متوقف خواهد شد.

فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.