شات بلاست آویزی چرخشی 

دستگاه های شات بلاست کانویری آویزی که در دو نوع شات بلاست مونوریل و شات بلاست آویزی کانویری است جهت تمیزکاری و زبر کردن سطوح قطعات کوچک، متوسط و بزرگ با راندمان بالا مورد استفاده قرار می گیرد. در این سیستم قطعات که بر روی یک سیستم کانویری آویز قرار داده شده اند از طریق سطوح جانبی وارد کابین می شوند و بعد از تمیزکاری از وجه مقابل خارج می گردند. جهت جلوگیری از خروجی مواد ساینده از سیستم در قسمت های ورودی و خروجی و همچنین مسیر آویز در سقف دستگاه از لاینرهای لاستیکی ضدسایش استفاده می شود.


دستگاه شات بلاست مونوریل

دستگاه شات بلاست تک ریل آویز که به صورت حلقه باز عمل می نماید جهت تمیزکاری سازه های بزرگ و قطعات با شکل نا معین مورد استفاده قرار می گیرد. قطعاتی مانند ستونها و رفتر های سوله، پل جرثقیل، تیرهای صنعتی بزرگ، فریم های ساختمانی و ... را می توان به راحتی در این سیستم تمیزکاری نمود.

دستگاه شات بلاست آویز کانویری

این دستگاه جهت تمیزکاری قطعات صنعتی کوچک با تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرد. اساس کار یک سیستم حلقه بسته می باشد که شامل چند ایستگاه مختلف است که بصورت نوبتی بر روی یک مسیر کانویری بسته چرخش می کنند. در ایستگاه اول باگذاری قطعات بر روی کانویر صورت می پذیرد، در ایستگاه دوم قطعات بارگذاری شده در حال شات بلاست هستند و در ایستگاه بعد قطعات شات بلاست شده در حال تخلیه از روی آویز می باشند و این فرآیند بطور پیوسته تکرار می شود.

 تولید این محصول از ابتدای سال 1399 متوقف خواهد شد.

فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.