Lettre d'information

محصولات › غبارگیر صنعتی › سیکلون 

مولتی سیکلون 

دریافت اطلاعات


موارد استفاده
مولتی سیکلون پکصایک واحدجمع آوری غبار بسیار کارآمد است که در جایی که درجه بالای جداسازی ذرات لازم باشد فوق العاده مفید است. این واحد می تواند برای غبار ریز و یا درشت و همچنین با انواع گرد و غبار به شدت خورنده استفاده شود. موارد مناسب استفاده برای تمیز کردن گازهای حاصل از فرآیندهای صنعتی مانند پردازش خاک و سنگ، ریخته گری، صنایع فولاد و همچنین تمیز کردن گاز باقی مانده از کارخانجات  دارای کوره می باشد.مولتی سیکلون پکصا به صورت سیکلون های کوچک موازی مرتبط ساخته شده است و در هفت اندازه تولید می شود. تعداد سیکلون های  کوچک در هر اندازه متغیر است. سریمولتی سیکلون پکصارا  می توان برای جریان گاز از ۶۰۰ تا ۶۳۰۰۰ متر مکعب برساعت و حداکثر درجه حرارت ۳۰۰ درجه سانتی گراد ارائه می گردد.
 
ساخت - عملکرد
هر واحد سیکلون متشکل از تعدادی سیکلون های کوچک موازی مرتبط می باشد. در ورودی هر یک از سیکلون ها یک چرخ پره دار نصب شده که از نظر ایرودینامیک آزمایش شده و یک حرکت چرخشی در گاز ورودی ایجاد می کند. این چرخش، ذرات جامد گاز را وادار به حرکت به سمت بدنه سیکلون، و نیز به سمت خروجی غبار در پایین واحد می نماید. محفظه سیکلون از ورق فولادی ساخته شده، و شامل دریچه هایی برای بازرسی و تمیز کردن می باشد. ورودی و خروجی فلنج دار بوده و قاب از پروفیل زاویه دار مقاوم ساخته شده است. در صورت لزوم می توان ارتفاع هایی غیر از موارد ارائه شده در جداول ارائه داد.
 
مونتاژ - تحویل
واحد بالایی جداکننده گرد و غبار و مجموعه سیکلون ها به صورت پیش-مونتاژ شده تحویل داده می شوند. واحد پایینی و قاب به صورت جداگانه تحویل داده شده، و مونتاژ آنها در سایت انجام می شود. این واحد ها بدون عایق تحویل داده می شوند؛ بهتر است عایق کردن در محل و در ترکیب با دیگر عملیات عایق کاری انجام شود. توجه داشته باشید که در طول مونتاژ از آب بندی کامل نقاط اتصال واحدهای بالا و پایین اطمینان حاصل شود.
 
لوازم جانبی
  • دمپر غبار
  • ظرف  انباشت  غبار
  • شیر دوار
فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

باشگاه مشتریان

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه پکصا، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


سیکلون,سایکلون,مولتی سیکلون,مالتی سایکلون,غبارگیر,داست کالکتور,جمع آوری غبار,سیکلون غبارگیر,سیکلون هوا,سیکلون سپراتور,غبارگیر اولیه