نمای کلی شرکت

پکصا طراح، سازنده و تامین کننده ماشین آلات صنعتی است. نام این شرکت مختصر عبارت پندار کارآمد صنعت آریا می باشد. فعالیت های پکصا عمدتا در شش زمینه متمرکز شده است: سیستم های جمع آوری غبار، جرثقیل ها و تجهیزات بالابر، دستگاه های خردایش و طبقه بندی مواد، تجهیزات انتقال مواد، سیستم های آماده سازی سطوح، و نیز تجهیزات گرمایش و ذوب. پکصا خدمات خود را به طیف گسترده ای از مشتریان در صنایع مختلف ارائه می دهد.

 پکصا قادر به ارائه خدمات به دو شکل کلی است؛ تولید ماشین آلات منحصر به فرد و ارائه راه حل های صنعتی کامل و یکپارچه. پکصا توانایی طراحی و ساخت انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی مبتنی بر خواسته های مشتریان را دارد. محصولات این شرکت با توجه به کیفیت و قابلیت اطمینان بالا و عملکرد استثنایی در صنعت برجسته هستند. علاوه بر تامین ماشین آلات، پکصا آماده ارائه سیستم های کامل و جامع و راه حل های کلید در دست برای نیازهای صنعتی مشتریان می باشد. این شرکت به ارائه محصولات، خدمات و راه حل هایی که منجر به افزایش اثر بخشی، ایمنی و سودآوری کسب و کار مشتریان شود متعهد است. 

پکصا با داشتن کادر فنی و مهندسی با تجربه و متخصص ارائه تجهیزات پیشرفته و قابل اعتماد به مشتریان را تضمین می کند. تیمی متشکل از مهندسین فعال و نوآور با استفاده از فن آوری های به روز و زیر ساخت های قابل اعتماد به توسعه راه حل های نوین و کارآمد برای نیاز های در حال ظهور مشغول می باشند. پکصا معتقد است که نیروی انسانی مهمترین دارایی هر شرکت بوده و در نتیجه بر فراهم آوردن محیط کار خلاق و مولد تمرکز دارد.

پکصا با سال ها حضور موثر در صنعت قادر به ارائه تجهیزات، خدمات و راه حل های کلید در دست برای نیاز های صنعتی موجود و نوظهور می باشد. محوریت استوار بر طراحی و توسعه پکصا را به کشف و خدمت به بخشهای جدید مهندسی هدایت کرده است. در خاتمه، پکصا از باز خوردهای مداوم از سوی مشتریان استقبال نموده و بر این باور است که این نظرات به بهبود محصولات و خدمات این شرکت کمک شایانی می کنند.