آسیاب-کلاسیفایر ACM

آسیاب-کلاسیفایر پکصا به عنوان یک راه حل اقتصادی و کارآمد جهت تولید پودر میکرونیزه کیفیت بالا معرفی شده است. در اغلب کاربری ها جهت تولید محصول میکرونیزه یکنواخت آسیاب ها نیازمند سرند و یا کلاسیفایر هوایی هستند، این تجهیزات اضافی همراه با اتصالات و متعلقات دیگر هزینه های سرمایه گذاری و بهره برداری بالاتری ایجاد می نمایند. آسیاب-کلاسیفایر امکان انجام خردایش و طبقه بندی در یک دستگاه و با هزینه های کمتر را فراهم می آورد.
 

در یک نگاه

خردایش و جداسازی در یک دستگاه d97=4-200 μm
 تولید محصول با توزیع اندازه ذرات (PSD) تیز و بدون زبره
 خردایش، باز کردن کلوخه و خشک کردن همزمان
 تمیزکاری و نگهداری آسان
 امکان تغذیه مواد به صورت پنوماتیک و یا گرانشی

روش کار

پس از ورود مواد به آسیاب، عمل خردایش با برخورد مواد با المان های چرخان صورت می پذیرد. مواد خردایش شده به سمت کلاسیفایر هدایت می شوند. در صورتیکه که مواد به سایز مناسب رسیده باشند از پره های کلاسیفایر عبور می کنند و توسط جریان هوای ایجاد شده به سمت خروجی منتقل می شوند. مواد درشت تر توسط کلاسیفایر پس زده شده و دوباره جهت خردایش وارد آسیاب می گردند. با استفاده از تنظیم سرعت چرخش آسیاب و کلاسیفایر می توان میزان خردایش مواد مختلف را تعیین کرد.

کاربرد ها

صنایع شیمیایی: بیسفنول، اسید تارتاریک، E-PVC، قارچ کش ها، علف کش ها، استئارات ها
کوتینگِ پودر: اپوکسی، پلی استر، هیبریدها، اکریلات های UV-curing، پلی امید
صنایع غذایی: شکر، کاکائو، نشاسته، گرد ماهی (fish meal)، زانتان، آرد گوار، لاکتوز
صنایع دارویی و آرایشی: پودر آرایشی صورت، اسید اسکوربیک، اسید تارتاریک
صنایع معدنی: تالک، کائولن، سولفات کلسیم، بوکسیت، سنگ آهک (کربنات کلسیم)

چطور از آسیاب-کلاسیفایر ACM برای تولید پودر میکرونیزه استفاده کنیم؟

یک آسیاب کلاسیفایر شامل یک آسیاب ضربه ای مکانیکی همراه با یک کلاسیفایر هوایی دینامیک است و جهت تولید پیوسته و با ظرفیت بالا ایده آل است. این آسیاب به صورت گسترده در تولید پودر میکرونیزه خشک در صنایع شیمیایی، غذایی و دیگر صنایع استفاده می شود. پس از توصیف کاربری، نحوه عملکرد و مدل های متداول آسیاب کلاسیفایر، این مقاله به توضیح اینکه چگونه عملکرد آسیاب را برای کنترل سایز ذرات خروجی نهایی تنظیم کنیم، می پردازد. بیشتر
انواع آسیاب-کلاسیفایر ACM