تجهیزات ابزار دقیق

شرکت پکصا یکی از تامین کنندگان تجهیزات ابزار دقیق درجه یک از برندهای معتبر و معروف دنیاست. ابزار آلات صنعتی با کیفیت بالا، به ویژه ترنسمیترهای فشار، ترنسمیترهای فشار اختلافی و سوئیچ های سطح از جمله این کالاهاست. 
ما به عنوان تولید کننده ماشین آلات صنعتی، اهمیت ابزار دقیق را در فرآیندهای مختلف صنایع درک می کنیم. طیف وسیعی از ابزارهای دقیق توسط کادر فنی مجرب پکصا به دقت انتخاب شده اند تا نیازهای سخت صنایع برای کاربردهای مختلف را برآورده کنند.

اگر به دنبال تعویض ابزار معیوب یا ارتقاء ماشین آلات موجود خود باشید، تیم فنی ما شما را پشتیبانی می کنند. تعهد ما به تضمین کیفیت ما را بر آن می کند تا تمام ابزارهایی که ارائه می‌دهیم توسط برندهای مورد اعتماد که به دلیل دقت و دوام شناخته شده‌اند، تولید شوند.

ما با در اختیار داشتن دانش فنی طیف گسترده ای از ابزارها، می توانیم ابزار مورد نیاز فرآیند شما را شناسایی، پیشنهاد و تامین نماییم. از محیط‌های پرفشار گرفته تا کاربردهای حیاتی که نیاز به کنترل دقیق سطح دارند، موجودی ما شامل ابزارهای مناسب برای نیازهای مختلف است. هر محصول به گونه‌ای طراحی شده است که در شرایط سخت کارکرد داشته باشد و اندازه‌گیری‌های دقیقی را ارائه داده و عملکرد بهینه و بهره‌وری افزایش یافته را تضمین کند.

هدف ما ارائه خدمات و پشتیبانی بی عیب و نقص به مشتریان در طول خرید شماست. اگر سؤالی دارید یا نیاز به کمک بیشتری دارید، تیم مجرب ما به راحتی در دسترس است تا به نگرانی های شما رسیدگی کند. ما بر تضمین رضایت مشتری و ایجاد روابط طولانی مدت بر اساس اعتماد و اطمینان تاکید زیادی داریم.


​در این صفحه می توانید کاتالوگ جامع ما را مرور کنید و ابزار مناسبی را برای رفع نیازهای خاص خود بیابید. Bass Olçme Enstrumanlari Co.Ltd  یک شرکت اروپایی با تجربه چندین ساله است که در زمینه طراحی و ساخت ابزار دقیق فعالیت می کند. این شرکت محصولات خود در زمینه ابزارآلات فشار، دما و سطح را با نام تجاری MESENS، DESTA عرضه می کند. کلیه فعالیت های این شرکت در چارچوب مدیریت کیفیت جامع بوده وهمه مراحل تولید و تست محصولات مطابق با دستورالعمل های CE می باشد.


 
HK Instruments یک شرکت فنلاندی است که در طراحی و ساخت دستگاه های اندازه گیری بسیار دقیق و با کاربری آسان برای کاربردهای مختلف به ویژه HVAC تخصص دارد. دستگاه های این برند عمدتا در سیستم های تهویه و اتوماسیون ساختمان استفاده می شوند. HK Instruments یک شرکت متخصص در طراحی و ساخت دستگاه‌های اندازه‌گیری بسیار دقیق و با کاربری آسان برای کاربردهای HVAC است. 
 
انواع تجهیزات ابزار دقیق