تسمه نقاله 

نوار نقاله یا بلت کانویر یکی از متداول ترین ماشین های انتقال پیوسته مواد می باشد. این دستگاه بر اساس اصطکاک بین تسمه و مواد کار می کند. این تسمه نه تنها وظیفه انتقال مواد را دارد بلکه انتقال نیرو نیز مستقیما از طریق آن صورت می پذیرد. از مهمترین خصوصیات نوار نقاله ها سادگی ساختار و نگهداری آسان، ظرفیت انتقال بالا و مسافت انتقال قابل توجه است. معمولا از نوار نقاله ها در صنایع معدنی، متالورژی، ذغال سنگ و ... جهت انتقال سنگ، کلوخه و سنگریزه و حتی محصولات بسته بندی شده استفاده می گردد. همچنین نوار نقاله ها به عنوان یکی از مهمترین اجزاء بسیاری از ماشین آلات استفاده می شوند.
 

کانویرها اجزاء استاندارد متعددی دارند که دارای ساختار پیشرفته ولی ساده هستند.  این اجزا می توانند در کنار سایر تجهیزات انتقال مواد قرار گرفته و یک سیستم یکپارچه انتقال مواد را تشکیل دهند. در این راستا کانویرها می توانند وظیفه انتقال مواد در راستای افق و یا بطور مایل را انجام دهند. نوار نقاله ها در شرایط دمایی -20 تا +40 درجه سانتیگراد کارایی دارند. دمای مواد انتقالی نیز می بایست کمتر از 50 درجه باشد.


شرکت پکصا تامین کننده و سازنده سیستم های نوار نقاله با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای صنعتی می باشد. این محصولات شامل نوار نقاله های ثابت، پرتابل، نوار نقاله تخت و ... می باشد. با توجه به تنوع محصول و نیازهای مختلف صنایع امکان تولید نوار نقاله با ظرفیت های مختلف جهت نیاز های صنعتی خاص میسر می باشد.

 

 تولید این محصول از ابتدای سال 1399 متوقف خواهد شد.

فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.