بالابر پیوسته 

در الواتورهای تخلیه پیوسته، باکت ها در کنار هم و بدون فاصله نسبت به هم بر روی تسمه و یا زنجیر نصب می شوند. این الواتورها مناسب ترین راه حل جهت انتقال مواد چسبنده و یا اصطلاحا "خنگ"، هوادهی شده و یا شکننده می باشند. در این سیستم مواد توسط باکت ها از پای بالا رونده صعود می کنند و بعد از چرخش در درام، بار بر روی باکت زیری تخلیه می شود و به سمت خروجی هدایت می شود.


مشخصات الواتورهای تخلیه پیوسته پکصا

  • ظرفیت انتقال: 17 تا 351 متر مکعب در ساعت
  • ارتفاع انتقال: 3 تا 45 متر
  • سرعت انتقال: .051 الی 0.64 متر بر ثانیه
  • ابعاد بدنه:  30 در 99 سانتیمتر تا 131 در 152 سانتیمتر
  • عرض باکت ها:  20 تا 46 سانتیمتراین الواتورها با توجه به ظرفیت باربری و نوع مواد در چهار سری مختلف تولید می شوند. (جهت انتخاب الواتور مناسب می توانید به راهنمای انتخاب الواتور بر حسب مواد مورد نظر مراجه نمایید.)سری 700

این الواتور معمول ترین الواتور جهت تخلیه پیوسته مواد می باشد. در این نوع الواتور شفت فوقانی ثابت می باشد و شفت پایه جهت کنترل کشش، قابل تنظیم است. جهت تنظیم شفت معمولا از روش پیچی استفاده می شود ولی تنظیم گرانشی نیز به عنوان یک گزینه قابل نصب می باشد. نوع باکت ها در این سیستم فولادی است و بصورت فشرده و کنار هم بر روی یک ردیف زنجیر نصب شده اند. بدنه نیز توسط ورق های فولادی و نبشی ساخته می شود. مواد از طریق یک شوت در باکت ها ریخته می شوند.

سری 800

الواتورهای این سری جهت انتقال مواد پودری و یا خردایش شده که کوچکتر از 12 میلیمتر هستند استفاده می گردد. این الواتور ها نیز مشابه سری 700 می باشند و تنها تفاوت مربوط به روش تنظیم کشش می باشد. در این سیستم شفت فوقانی متحرک و قابل تنظیم است و شفت پایه نسبت به ورودی مواد و منحنی کف الواتور ثابت می باشد. فاصله مناسب بین کف منحنی الواتور و قاشقک ها امکان شارژ مناسب مواد را از کف الواتور فراهم می کند.
در صورتی که ارتفاع شارژ مواد افزایش یابد و شوت مناسبی جهت شارژ مواد بر روی این الواتور نصب گردد، می توان از آن جهت انتقال مواد کلوخه ای نیز استفاده نمود.

سری 1000

این سری دارای بالاترین گنجایش انتقال می باشند و مناسب ترین گزینه جهت مواد ترد و شکننده، مواد سنگین و یا ساینده بصورت پودری و یا کلوخه ای می باشد. در این نوع الواتور شفت فوقانی ثابت می باشد و شفت پایه جهت کنترل کشش، قابل تنظیم است. جهت تنظیم شفت معمولا از روش پیچی استفاده می شود ولی تنظیم گرانشی نیز به عنوان یک گزینه قابل نصب می باشد. باکت ها از طرفین بر روی دو ردیف زنجیر کلاس SS(مخصوص الواتور) نصب شده اند. مواد از طریق شوت تغذیه در باکت ها ریخته می شوند. بدنه نیز توسط ورق های فولادی و نبشی ساخته می شود. 

سری 1100

این سری مشابه با سری 1000 می باشند ولی دارای ظرفیت فوق العاده بالا و ارتفاع بلند تری می باشند. در این سیستم تجهیزات سازه راس برروی تکیه گاه های مجزایی نصب می شوند. جهت تنظیم شفت معمولا از روش پیچی استفاده می شود ولی تنظیم گرانشی نیز به عنوان یک گزینه قابل نصب می باشد.


 تولید این محصول از ابتدای سال 1399 متوقف خواهد شد.