درباره ما

پکصا طراح، سازنده و تامین کننده ماشین آلات صنعتی است. فعالیت های این شرکت در شش زمینه کلی متمرکز شده است. پکصا خدمات خود را به طیف گسترده ای از مشتریان در صنایع مختلف ارائه می دهد. این شرکت قادر است خدمات خود را به دو شکل اصلی ارائه دهد؛ تولید ماشین آلات منحصر به فرد و ارائه راه حل های صنعتی کامل و یکپارچه.

پکصا با داشتن کادر فنی و مهندسی با تجربه و متخصص ارائه تجهیزات پیشرفته و قابل اعتماد به مشتریان را تضمین می کند. تیم مهندسین  جوان و با انگیزه شرکت پکصا تمایل فراوانی به توسعه ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته جهت پاسخگویی به نیازهای صنعتی مشتریان دارند. در این شرکت، فرآیند طراحی، تحلیل و ساخت به کمک کامپیوتر  با بهره گیری از جدیدترین ابزارهای نرم افزاری  CAM ،CAD و CAE صورت می پذیرد. تحلیل های نرم افزاری متعددی بر روی طراحی های جدید انجام می گیرد تا کارآمدی آن نشان داده شود.

 پکصا  تولید ناب را سرلوحه برنامه های خود قرار داده و بر پایه آن کلیه فرآیند ها و فعالیت ها بنحوی اجرا می گردند که میزان تلفات کاهش یافته و از منابع موجود به نحوه مناسب تری استفاده گردد. بهره گیری از روش های تولید ناب منجر به مزایای متعددی شامل کاهش هزینه ها، کاهش زمان تولید و افزایش بهره وری در تولید محصول می گردد. پکصا همواره در جهت تعالی محصولات تولیدی خود گام بر می دارد. کلیه تجهیزات تولیدی تحت ارزیابی های متعددی جهت بهبود کیفیت قرار می گیرند و محصولات جدید با تکنولوژی بالا به مشتریان عرضه می گردد. جهت حصول این شرایط، پکصا دارای سه کارگاه تولیدی شامل کارگاه ماشینکاری، کارگاه ریخته گری و کارگاه مونتاژ است.
 
پکصا با حضور موثر و چندین ساله در صنعت قادر به تولید تجهیزات، خدمات و راه حل های کلید در دست برای  نیاز های صنعتی حال حاضر و آینده شده است.  این شرکت برای وفادار ماندن به ارزش های خود نهایت تلاش را  انجام می دهد؛ متعهد بودن به صداقت، ارائه محصولات قابل اعتماد و مسئولیت پذیری و پاسخ گویی نسبت به فعالیت ها، ایجاد راه حل های نوآورانه و بهبود راه حل های موجود، و نیز  فراهم آوردن محیط همکاری و پشتیبانی. در خاتمه، پکصا از باز خوردهای مداوم از سوی مشتریان استقبال نموده و بر این باور است که این نظرات به بهبود محصولات و خدمات این شرکت کمک شایانی می کنند.