Lettre d'information

محصولات › انتقال مواد › بالابر کاسه ای 

بالابر گریز از مرکز 

دریافت اطلاعات


الواتورهای گریز از مرکز مناسبترین گزینه برای انتقال مواد دانه ریز، پودر و یا مواد روان می باشند. محل تغذیه مواد در این نوع الواتورها در ارتفاع پایین تری نصب می شود. بارگذاری آسان و تعداد باکت کمتر از مزایای این الواتورها می باشد. در این سیستم باکت ها بر روی بلت و یا زنجیر نصب می شوند و با سرعت بالا حرکت می کنند و عمل تخلیه با نیروی گریز از مرکز حول پولی (درام) بالا صورت می پذیرد.


مشخصات الواتورهای گریز از مرکز پکصا

  • ظرفیت انتقال: ۸ تا ۱۹۵ متر مکعب در ساعت
  • ارتفاع انتقال: ۳ تا ۴۵ متر
  • سرعت انتقال: ۱.۱۴ الی ۱.۵۵ متر بر ثانیه
  • ابعاد بدنه:  ۲۵ در ۸۹ سانتیمتر تا ۸۳ در ۱۶۱ سانتیمتر
  • عرض باکت ها:  ۱۰ تا ۴۱ سانتیمتراین الواتورها با توجه به ظرفیت باربری و نوع مواد در سه سری مختلف تولید می شوند. (جهت انتخاب الواتور مناسب می توانید به راهنمای انتخاب الواتور بر حسب مواد مورد نظر مراجه نمایید.)

سری ۱۰۰

این سری عمومی ترین و پر کاربرد ترین نوع الواتورهای گریز از مرکز می باشد. در این نوع الواتور شفت فوقانی ثابت می باشد و شفت پایه جهت کنترل کشش، قابل تنظیم است. جهت تنظیم شفت معمولا از روش پیچی استفاده می شود ولی تنظیم گرانشی نیز به عنوان یک گزینه قابل نصب می باشد. نوع باکت ها در این سیستم آهنی است و قابل نصب بر روی تسمه و یا زنجیر می باشند.

سری ۲۰۰

این الواتور ها نیز مشابه سری ۱۰۰ می باشند و تنها تفاوت مربوط به روش تنظیم کشش می باشد. در این سیستم شفت فوقانی متحرک و قابل تنظیم است و شفت پایه نسبت به ورودی مواد و منحنی کف الواتور ثابت می باشد. این نوع الواتورها جهت انتقال مواد غذایی و یا موادی که تمایل به چسبیدن به همدیگر و فشرده شدن دارد، همچنین موادی که مقدار قابل توجهی کلوخه و یا دانه درشت همراه پودر دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

سری ۱۴۰۰

این نوع الواتورها عموما جهت کارخانجات سیمان و آسیاب های مربوطه طراحی شده اند ولی کاربرد وسیعی در موارد مشابه با مواد ساینده دارا می باشند. طراحی دقیق و ساخت با ضخامت بالا، این سری را مناسب ترین گزینه جهت انتقال سیمان، کلینکر، سنگ خردایش شده، بوکسیت، فلدسپار، سنگریزه، ماسه، گچ، شن، سنگ رست (شیل) و ... نموده است. این سری جهت طیف وسیعی از ظرفیت های انتقال و ارتفاع انتقال قابل تولید و عرضه می باشد.

فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

باشگاه مشتریان

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه پکصا، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


بالابر کاسه ای, بالابر, بالابر قاشقی, بالابر قاشقکی, الواتور, الواتور کاسه ای, باکت الواتور, بالابر زنجیری, بالابر تسمه ای, بالابر گریز از مرکز, الواتور زنجیری, الواتور تسمه ای, الواتور گریز از مرکز, الواتور گریزی, بالابر گریزی